káva/čaj zdarma

Káva a čaj zdarma, místní vína v minibaru

wifi zdarma

Wi-Fi internet v pokojích zdarma

parkování zdarma

Parkování zdarma

děti zdarma

Děti do 12 let mají ubytování zdarma

Info

Vybavení pokojů, nápoje

Na pokojích v našem ubytování jsou hostům k dispozici ručníky, šampon, mýdlo, sprchový gel, tělové mléko, fén, papírové ubrousky, ubrousky na čištění obuvi, šitíčko, rychlovarná konvice, hrnečky, skleničky, lžičky. Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem a psacími potřebami.

V pokojích je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín a drobné pochutiny. 

Děti

Dvě děti do 12 let jsou u nás ubytovány zdarma, pokud je doprovází 2 dospělé osoby. Tj. pokud budou např. ubytovány se 2 dospělými osobami 2 děti, platí cena uvedená pro 2 osoby :-) Zdarma Vám též zapůjčíme dětskou postýlku pro miminka a dětskou jídelní židličku.

Parkování

Parkování je zdarma na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování). Je možné si rezervovat i parkování v uzamykatelném průjezdu domu za 100 Kč/4 EUR/den (kapacita: 1 auto).

V uzamykatelném prostoru Vám uschováme motocykly nebo kola.

Snídaně

Na vyžádání Vám můžeme poskytnout snídani (100 Kč/dospělý, 50 Kč/dítě). 

WIFI

Ve všech pokojích je WIFI zdarma.

Platba

V našem ubytování můžete platit hotově v Kč, v EUR nebo kreditní kartou. Možná je též platba na fakturu. Přijímáme tyto kreditní karty:
platebni-karty

Příjezd a odjezd

V den příjezdu je pro Vás pokoj nachystán od 14 hodin. Je-li třeba pokoj připravit dříve, je možné tak provést po předchozí domluvě. Pokoje prosím uvolněte v den odjezdu do 10 hodin.

Storno rezervace

Vzhledem k tomu, že máme trvale více zájemců o ubytování než pokojů, Vás prosíme o včasné storno Vaší rezervace. Rezervaci po našem potvrzení považujeme za závaznou, a pokud nebude zrušena do 48 hod před Vaším příjezdem si po Vás dovolíme požadovat úhradu první noci - děkujeme za pochopení.

V případě uhrazení zálohy na pobyt (pobyty v sezóně a delší pobyty) jsou storno poplatky následující:

  • Odhlášení více než 30 dnů před nástupem na pobyt - vrací se celá záloha.
  • Odhlášení 30 dnů až 10 dnů před nástupem na pobyt - vrací se 30% zálohy.
  • Odhlášení méně než 10 dnů před nástupem, nebo neúčast - záloha je nevratná. 

Ubytování jen na celé víkendy

V letní sezóně (květen - září) ubytováváme o víkendech pouze od pátku do neděle, nebo na delší pobyt, tj. není možné si např. rezerovat pouze 1 noc ze soboty na neděli. Ve výjimečných případech je možné domluvit výjimku, v tomto případě nás prosím kontaktujte na mailu uzamku-melnik@seznam.cz Toto pravidlo platí také pro akce jako Velikonoce, Mělnické vinobraní, Vinný košt, Vinná noc, Silvestr, Štědrý den a prodloužené víkendy v průběhu roku spojené se svátkem.

Mazlíčci

V našem domě nejsou pejsci z hygienických a bezpečnostních důvodů akceptováni.

Dárkový certifikát

Chcete potěšit a podarovat své blízké? U nás jim můžete zakoupit dárkový certifikát na pobyt u nás. Certifikát Vám rádi vystavíme s libovolně zvoleným textem i se jménem dané osoby a věnováním. 

Ostatní

V našem ubytování platí přísný zákaz kouření ve všech prostorech.

Co můžete na Mělníku navštívit?

V přímém sousedství se nachází zámek s možností prohlídky a ochutnávek vína, kostel, proslulá kostnice, vyhlídková věž, krásný výhled na soutok Labe a Vltavy, regionální muzeum, muzeum starobylých kočárků, můžete navštívit mělnické podzemí s vodní studnou. Přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka a Kokořínsko nabízí mnoho rekreačních příležitostí a je vhodné pro cykloturistiku. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí Vám podáme při Vaší návštěvě.

Rezervujte online

Rezervace a dotazy vyřídí

ČernýVladimír Černý
Jsem tu pro Vás :-)

mailuzamku-melnik@seznam.cz

telefon

+420 602 770 929
+420 606 840 452

Další kontakty

Napsali o nás

Byli jsme nadmíru spokojeni s tímto krásným romantickým ubytováním hned vedle historického centra města i s veškerými službami... 

Pavla, Česká republika, duben 2018

Krásný a útulný apartmán, čistota, opravdu doporučuji, moc se nám tam líbilo okolí a centrum je ideální na relax a romantiku. 

Milan, Česká republika, květen 2018

Všechny reference

Kudy se k nám dostanete
Zobrazit více referencí

Krásný a útulný apartmán, čistota, opravdu doporučuji,moc se nám tam líbilo okolí a centrum je ideální na relax a romantiku.

Milan, 9. dubna 2018

Sdílejte nás!

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

mailuzamku-melnik@seznam.cz

telefon +420 602 770 929
+420 606 840 452

Zobrazit ubytování na mapě

Sledujte
nás na
Facebookusphere hotels_combined
booking
Ubytování U Zámku Mělník © 2018 Ubytování U Zámku Mělník
Webdesign Webdesign Grafika web & logo design