káva/čaj zdarma

Káva a čaj zdarma, místní vína v minibaru

wifi zdarma

Wi-Fi internet v pokojích zdarma

parkování zdarma

Parkování zdarma

děti zdarma

Děti do 12 let mají ubytování zdarma

Info

Vybavení pokojů, nápoje

Vybavení pokojů 

Na pokojích v našem ubytování jsou hostům k dispozici ručníky, šampon, mýdlo, sprchový gel, tělové mléko, fén, papírové ubrousky, ubrousky na čištění obuvi, šitíčko, rychlovarná konvice, hrnečky, skleničky, lžičky. Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem a psacími potřebami.

V pokojích je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín a drobné pochutiny. 

Děti

Děti

Dvě děti do 12 let jsou u nás ubytovány zdarma, pokud je doprovází 2 dospělé osoby. Tj. pokud budou např. ubytovány se 2 dospělými osobami 2 děti, platí cena uvedená pro 2 osoby :-) Zdarma Vám též zapůjčíme dětskou postýlku pro miminka a dětskou jídelní židličku.

Parkování

Parkování

Parkování je zdarma na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování). Je možné si rezervovat i parkování v uzamykatelném průjezdu domu za 100 Kč/4 EUR/den (kapacita: 1 auto, nebo 2 auta za sebou).

V uzamykatelném prostoru Vám uschováme motocykly nebo kola.

Snídaně

Snídaně

Na vyžádání Vám můžeme poskytnout snídani (100 Kč/dospělý, 50 Kč/dítě). 

 

 

WIFI

WIFI

Ve všech pokojích je WIFI zdarma.

 

 

Platba

Platba

V našem ubytování můžete platit hotově v Kč, v EUR nebo kreditní kartou. Možná je též platba na fakturu. Přijímáme tyto kreditní karty:
platebni-karty

Příjezd a odjezd

check-in-check-out

V den příjezdu je pro Vás pokoj nachystán od 14 hodin. Je-li třeba pokoj připravit dříve, je možné tak provést po předchozí domluvě. Pokoje prosím uvolněte v den odjezdu do 10 hodin.

Storno rezervace

Storno

Vzhledem k tomu, že máme trvale více zájemců o ubytování než pokojů, Vás prosíme o včasné storno Vaší rezervace. Rezervaci po našem potvrzení považujeme za závaznou, a pokud nebude zrušena do 48 hod před Vaším příjezdem si po Vás dovolíme požadovat úhradu první noci - děkujeme za pochopení.

V případě uhrazení zálohy na pobyt (pobyty v sezóně a delší pobyty) jsou storno poplatky následující:

 • Odhlášení více než 30 dnů před nástupem na pobyt - vrací se celá záloha.
 • Odhlášení 30 dnů až 10 dnů před nástupem na pobyt - vrací se 30% zálohy.
 • Odhlášení méně než 10 dnů před nástupem, nebo neúčast - záloha je nevratná. 

Ubytování jen na celé víkendy

Celý víkend

V letní sezóně (květen - září) ubytováváme o víkendech pouze od pátku do neděle, nebo na delší pobyt, tj. není možné si např. rezerovat pouze 1 noc ze soboty na neděli. Ve výjimečných případech je možné domluvit výjimku, v tomto případě nás prosím kontaktujte na mailu uzamku-melnik@seznam.cz Toto pravidlo platí také pro akce jako Velikonoce, Mělnické vinobraní, Vinný košt, Vinná noc, Silvestr, Štědrý den a prodloužené víkendy v průběhu roku spojené se svátkem.

Mazlíčci

Mazlíčci

V našem domě nejsou pejsci z hygienických a bezpečnostních důvodů akceptováni.

 

 

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Chcete potěšit a podarovat své blízké? U nás jim můžete zakoupit dárkový certifikát na pobyt u nás. Certifikát Vám rádi vystavíme s libovolně zvoleným textem i se jménem dané osoby a věnováním. 

Kouření

Kouření

V našem ubytování platí přísný zákaz kouření ve všech prostorech.

 

 

Informace o nakládání s osobními údaji - GDPR

GDPR

 • Ubytování U Zámku Mělník (dále jen „Ubytování“) zpracovává osobní údaje v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů.
 • Za účelem ubytování jsou zpracovávány tyto osobní údaje/kategorie osobních údajů: jméno, příjmení, datum narození, adresa, email, telefon, číslo a typ dokladu, v případě zahraničních hostů dále národnost a případné číslo víza, a to na základě vytvořené rezervace a dotazníku vyplněného hostem.
 • Osobní údaje Ubytování zpracovává manuálně a automatizovaně přímo prostřednictvím svého k tomu pověřeného zaměstnance.
 • Osobní údaje hosta nejsou zpřístupňovány žádným jiným osobám.
 • Osobní údaje bude Ubytování zpracovávat po dobu 1 roku.
 • Host má právo přístupu ke svým osobním údajům zpracovávaných Ubytováním, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a právo vznést námitku proti zpracování.
 • Host má dále právo získat od Ubytování osobní údaje, které se hosta týkají a jež subjekt údajů Ubytování poskytl. Ubytování na základě žádosti hosta poskytne subjektu údajů údaje bez zbytečného odkladu ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu nebo je na žádost hosta poskytne jinému jednoznačně určenému správci.
 • Domnívá-li se host, že dochází k neoprávněnému zpracování jeho osobních údajů, může se obrátit se stížností na dozorový orgán, kterým je pro území České republiky Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).
 • Správcem osobních údajů je Ubytování U Zámku Mělník a pověřenou osobou je stanoven Vladimír Černý, kontaktní mail: uzamku-melnik@seznam.cz

Co můžete na Mělníku navštívit?

Co můžete navštívit

V přímém sousedství se nachází zámek s možností prohlídky a ochutnávek vína, kostel, proslulá kostnice, vyhlídková věž, krásný výhled na soutok Labe a Vltavy, regionální muzeum, muzeum starobylých kočárků, můžete navštívit mělnické podzemí s vodní studnou. Přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka a Kokořínsko nabízí mnoho rekreačních příležitostí a je vhodné pro cykloturistiku. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí Vám podáme při Vaší návštěvě.

Rezervujte online

Rezervace a dotazy vyřídí

ČernýVladimír Černý
Jsem tu pro Vás :-)

mailuzamku-melnik@seznam.cz

telefon

+420 602 770 929
+420 606 840 452

Další kontakty

Napsali o nás

Byli jsme nadmíru spokojeni s tímto krásným romantickým ubytováním hned vedle historického centra města i s veškerými službami... 

Pavla, Česká republika, duben 2018

Krásný a útulný apartmán, čistota, opravdu doporučuji, moc se nám tam líbilo okolí a centrum je ideální na relax a romantiku. 

Milan, Česká republika, květen 2018

Všechny reference

Kudy se k nám dostanete
Zobrazit více referencí

Krásný a útulný apartmán, čistota, opravdu doporučuji,moc se nám tam líbilo okolí a centrum je ideální na relax a romantiku.

Milan, 9. dubna 2018

Sdílejte nás!

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

mailuzamku-melnik@seznam.cz

telefon +420 602 770 929
+420 606 840 452

Zobrazit ubytování na mapě

Sledujte
nás na
Facebookusphere hotels_combined
booking
Ubytování U Zámku Mělník © 2019 Ubytování U Zámku Mělník
Webdesign Webdesign Grafika web & logo design